Platin ÜyeDOĞUŞ DEKORATİF CAM MALZEMELERİ

İstoç 28. Ada No:121 Mahmutbey
Bağcılar Bağcılar / İstanbul
telefon (212) 659 75 21(212) 659 75 23 1/  link dogusdekoratif.com 1/ 
faks (212) 659 75 18 1/ 
» Cam-Karolaj, Pen-Pvc
» Doğuş Dekoratif Karolaj Isıcam Çıtaları olarak geniş bilgi birikimi ve teknolojimizle sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayış
ID: 93262
Firma Yetkilisi
Birol IrmakBu form ile firmanın eposta adresine mesaj iletebilirsiniz.
Hakkında
Doğuş Dekoratif Karolaj Isıcam Çıtaları olarak geniş bilgi birikimi ve teknolojimizle sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak karolaj çıtası sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak dekoratif cam malzemeleri sektöründe Doğuş Dekoratif Karolaj Isıcam Çıtaları olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.

Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı Karolaj çıtası çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Karolaj Çıtaları kendi üretimimiz olup, tescilli Doğuş Dekoratif firması'na aittir.

Ürünlerimiz; 8x10 , 8x18 , 8x26

Ebatlarında üretilmektedir. Ancak müşterilerin taleplerine uygun olarak, istenilen ölçüler imalat yapılıp sunulabilir.
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran