Platin ÜyeİKSA MÜHENDİSLİK MÜŞ İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ

Gölgeli Sok 17/4 Gaziosmanpaşa Çankaya / Ankara
telefon (312) 395 87 37 1/  link www.iksamuhendislik.com 1/ 
faks (312) 447 91 03 1/ 
» iksa, ankraj istanbul, istanbul zemin,
» İKSA Mühendislik Müşavirlik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti zemin ve temel mühendisliği alanında uzmanlaşmış; teknik kadrosu, teknolojik makine parkı, zamanında, kusursuz bir biçimde tamamladığı yurtiçi, yurtdışı projeleri ile kalitesini ve gücünü ortaya koyar
ID: 125607
Firma Yetkilisi
Murat TabanlıBu form ile firmanın eposta adresine mesaj iletebilirsiniz.
Hakkında
İKSA Mühendislik Müşavirlik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti zemin ve temel mühendisliği alanında uzmanlaşmış; teknik kadrosu, teknolojik makine parkı, zamanında, kusursuz bir biçimde tamamladığı yurtiçi, yurtdışı projeleri ile kalitesini ve gücünü ortaya koyarak, sektörün tercih edilen firması olmuştur.

Dünyadaki zemin ve temel mühendiliği ile ilgili teknolojileri araştırmak, geliştirmek ve uygulamak şirketin temel ilkesi olurken, İKSA, sektörün yurtiçi ve yurtdışında önemli yere sahip lider firmalarına, edindiği tecrübe ve imkanları sunarak çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

İKSA, kaliteye, çevreye, insan sağlığı ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ile desteklemektedir. Yönetim sistemi şartlarına uyarak her alanda maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak İKSA'nın temel politikasıdır.

Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran