Platin ÜyeKORKMAZ SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Atatürk Bulvarı Sefaköy San. Sit. 17.blok No:21 İkitelli Küçükçekmece / İstanbul
telefon (212) 671 20 44(212) 428 62 73 1/  link www.korkmazsogutma.com.tr 1/ 
faks (212) 671 20 42 1/ 
» 1986 yılında kurulan ve Türkiye'de ilk araç soğutucularını imal eden KORKMAZ SOĞUTMA GRUP LTD.ŞTİ. sizlerden aldığı öneriler, övgüler ve heyecan ile daima yeniliklere açık bir şirket olmuştur.
ID: 13048
Firma Yetkilisi
Serpil NalbantlarBu form ile firmanın eposta adresine mesaj iletebilirsiniz.
Hakkında
1986 yılında kurulan ve Türkiye'de ilk araç soğutucularını imal eden KORKMAZ SOĞUTMA GRUP LTD.ŞTİ. sizlerden aldığı öneriler, övgüler ve heyecan ile daima yeniliklere açık bir şirket olmuştur.

Referans listemizin her gün daha da büyümesi, teknoloji, personel, tesis, yetkili servis ve bayi teşkilatı ile kalite uygunluk belgeleri için daha hassas çalışmamızı gerektirdi. Şirketimize ait yeni tesisimizde sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Her türlü gıda maddelerinin nakliyesi için tek seçenek olan frigorifik kasa imalatı ve panelvan tipi araçların izolasyon işlemlerinde dünya teknolojisini daima yakından takip edip, uygulayarak yurtiçi ve yurtdışında güven duyulan bir şirket olduk. Gerek kasa gerekse minibüs iç izolasyon imalatımız devam etmektedir.

Üretmiş olduğumuz soğutucu üniteleri (GAP I, GAP II, GAP MAX, GAP II-E, MF 94 , POYRAZ II, GB I, GB I-E ) bir yeni ürün daha ekleyerek kendinden motorlu DIESEL ünitelerde de ne kadar iddialı olduğunu ve gelişen dünya teknolojilerini ne kadar hızlı adapte olabileceğini ispat etmiştir. İmalatını seri hale dönüştürdüğümüz bu diesel ünitelerin ihracat adetlerinin kısa sürede çok yükselmiş olması bu konuda da başarılı olduğumuzun bir belirtisi olarak kabul edilebilir bir gerçek olarak referanslarımız arasındaki yerini almıştır.

İmal ettiğimiz kasalarla uyumlu olarak tecrübeli personellerimizin imal ettiği soğutucu cihazlarımız her türlü araç ve her türlü amaç için ideal neticeler vermektedir. Kalite uygunluk belgeleri, 2 yıl garantisi her yıl yapılan seminerlerde bilgileri yenilenen servislerimiz ile, seçkin müşterilerimizle gurur duyuyor ve bu gururumuzu sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Değerli övgülerinizin yanında her türlü önerileriniz bizlere yardımcı olacaktır.
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran