Platin ÜyeSEYTAŞ MAKİNA

Örnek Sanayi Sitesi 368.Sok No:9 Ostim Yenimahalle / Ankara
telefon (312) 386 29 71 1/  link www.seytasmakina.com.tr 1/ 
faks (312) 386 29 74 1/ 
» TAŞ KIRMA, KIRMA ELEME, TAŞ KIRMA ELEME, KIRICILAR
» İmalat , proje ve işletmecilik konularındaki tecrübe ve deneyimlerini bir araya getirerek kurumsal oluşum olma yolunda sağlam adımlarla yol almaya çalışan SEYTAŞ MAKİNA tecrübeli kadrosu ve kaliteye verdiği büyük önemle siz değerli müşterilerimizin her za
ID: 125368
Firma Yetkilisi
YASİN DURAN



Bu form ile firmanın eposta adresine mesaj iletebilirsiniz.
Hakkında
İmalat , proje ve işletmecilik konularındaki tecrübe ve deneyimlerini bir araya getirerek kurumsal oluşum olma yolunda sağlam adımlarla yol almaya çalışan SEYTAŞ MAKİNA tecrübeli kadrosu ve kaliteye verdiği büyük önemle siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinde ve yanında olmayı hedeflemektedir.

Amacımız sadece üretim yapmak değil; kalite, güven ve müşteri memnuniyetini bir araya getirerek siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktır.

Kırma-Eleme ve Beton Santrallerinde verimli çalışma ve kaliteli ürün elde etmek amacıyla en uygun yerleşim planlarını hazırlamak, üretim kalitesini en üst düzeyde tutmak, nakliye bedelini düşürmek, montaj sürelerini en kısa seviyelere indirmek amacıyla çalışmalarımıza büyük bir titizlikle devam etmekteyiz.

Çevre ve insan sağlığını tehdit edecek hususları takip ve bertaraf etmek suretiyle çalıştığımız çevreyi korumak ve kaynaklarımızı en uygun şekilde kullanmak amacıyla çözümler üretmek ve ürünlerimizi bu çözümler doğrultusunda geliştirerek ve kalite belgeleriyle destekleyerek kalitemizi ve firmamızı sektörde en üst seviyelere taşımak en önemli hedeflerimizden biridir.



VİZYONUMUZ

VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERDE TÜRKİYEDE EN İYİ OLMAYA DEVAM EDEREK DÜNYADA ÖRNEK ŞİRKET OLMAK.



MİSYONUMUZ

--MÜŞTERİLERİMİZİN ARTAN TALEPLERİNE HIZLI VE AKTİF BİR ŞEKİLDE CEVAP VERMEK

--FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ HER ALANDA DÜNYANIN ÖNDE GELEN KURULULUŞLARIYLA YARIŞMAK

--TEKNOLOJİK GELİŞİMLERDE ÖNCÜ OLMAK

--MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ AŞAN KALİTEDE HİZMET ÜRETMEK.







Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Primer Darbeli Yıkıcılar Kaynaksız civatalı konstrüksiyon gövde imalatı-Kolay değiştirilebilir katta 3 parça elek teli-Klepeli ön oluklar(başka hiçbir işlem yapmadan malzemenin istenilen yöne akışı
Tam Ekran
Tam Ekran